systemy alarmowe

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wykonania, uruchomienia, konserwowania i nadzoru systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów CCTV. Olimpia - Konwój specjalizuje się w instalacjach elektronicznych systemów zabezpieczeń:

  • alarmowych (SSWiN) ( wraz z podłączeniem do stacji monitorującej agencji ochrony),
  • telewizji dozorowej (CCTV),
  • sygnalizacji pożaru (ASP),
  • kontroli dostępu (ACC),
  • instalacjach specjalnych,

Naszymi klientami są zarówno inwestorzy indywidualni (zabezpieczenia mieszkań, domów jednorodzinnych, rezydencji), jak i podmioty gospodarcze (Urzędy Gminy, obiekty nowopowstające i remontowane). Decydując się na współpracę z nami zyskacie niezawodnego partnera, który zapewni Wam spokój i kontrolę nad własnym mieniem. Głównym celem działalności firmy jest stworzenie poczucia Twojego bezpieczeństwa poprzez solidną, profesjonalną i dyskretną ochronę.

Naszym Klientom proponujemy obsługę od etapu doradztwa, projektu poprzez realizację dostaw urządzeń, montaż i uruchomienie systemu, aż do finalnego przekazania obiektu. Terenem naszej działalności jest obszar województwa Wielkopolskiego, ale ofertę kierujemy także do firm z całego kraju. W naszej pracy stale podnosimy standard usług - zadowolenie klienta jest najlepszą reklamą, dlatego wszystkim zainteresowanym gwarantujemy najwyższej, jakości sprzęt, profesjonalny montaż przez licencjonowanych instalatorów, dogodny termin realizacji, precyzyjne i szybkie wykonanie usługi i co najważniejsze korzystną cenę. Aby móc precyzyjnie określić prawidłową konfigurację sprzętu, jego niezbędną ilość oraz przygotować propozycje odpowiedniego systemu zabezpieczenia w postaci szkicu lub projektu, najskuteczniejszym sposobem jest dokonanie wizji lokalnej Państwa obiektu przez kompetentną osobę z firmy.